ZAREGISTRUJTE SE NA ODBĚR INFO. E-MAILŮ

Obojok proti štekaniu PetSafe, ultrazvuk

Obojek proti štěkání PetSafe, ultrazvuk

Obojek proti štěkání CANICALM Sonic vibrační

Statická jednotka proti štěkání

Statická jednotka proti štěkání, 2 balení. Zařízení vysílá ultrazvuk na přerušení a odnaučení štěkání. Dosah 8m. Zařízení je vhodné pro domácnost.

1 411,50 Kč 1 176,25 Kč
Už jen 34 ks
Dostupnost: Na skladě
Posledních 34
SKU
PBC19-14778

PetSafe logo

Statická jednotka proti štěkání - 2 balení

 

Statická jednotka proti štěkání PBC19-14778 - je jednotka která využívá na zamezení štěkání ultrazvuk. Balení obsahuje 2 ks jednotek, které se rozmístí v prostoru pro lepší zonaci.

Jednotka se aktivuje když zabudovaný mikrofon zachytí neustálý psí štěkot v dosahu 6-8 metrů. Zařízení vyšle dvou-sekundový ultrazvukový signál, který může slyšet pouze pes (frekvence 20kHz , korekce cca 120dB neslyšitelná pro lidi). Vysílaný ultrazvuk by měl být pro štěkajícího psa natolik nepříjemný, aby přestal štěkat. Zařízení je nejvhodnější pro domácnost a mělo by být umístěno co nejblíže ke štěkajícímu psovi (do cca 3 metrů) kde pes nejčastěji štěká (u dveří, okna...a pod.) Je také vhodnější pro mladší nebo méně tvrdohlavé psy.

Statická jednotka napomáhá k odnaučení  nadměrného štěkání. Je vhodná  pro většinu pejsků avšak ne pro všechny. Nejlepší je zvážit citlivost pejska na vnější podněty a jeho povahu.

Pokud máte doma psa, který neustále a nekontrolovatelně štěká, doporučujeme Vám zakoupit si samostatný obojek, nejlépe takový, který využívá statickou korekci (např. obojek Sonic, obojky Deluxe nebo NoBark obojek s LCD displejem) , nebo si můžete zakoupit velmi osvědčený obojek se sprejem.

 

Základní charakteristika zařízení

korekce:zvuková korekce - ultrazvuková
Technologie 
Určený pro velikost psapro jakéhokoliv psa s váhou od 3,6 kg
Vhodný na:běžné štěkání, pro málo tvrdohlavá plemena
indikátor stavu bateriene
Vodotěsnost:není vodotěsná
Váha obojku: 
Max. obvod obojku: 
 baterie: 2 standardní 3V baterie CR2032. Součástí balení jsou 4ks baterii. 2ks pro jedno zařízení

 

tien

Využívána korekce a technologie

Zařízení vysílá ultrazvukový signál, který může slyšet  pouze pes (frekvence 20kHz , korekce cca 120dB neslyšitelná pro lidi)

 

tien

Upozornění

» Zařízení není vhodné pro psy se sluchovým problémem. Zařízení by se mělo používat pouze v době kdy si nepřejete, aby pes štěkal, jelikož někteří psi si po čase neustálého používání zařízení vytvoří určitou "necitlivost" k ultrazvuku a tak se požadovaný účinek může vytratit.


» Ultrazvuk je efektivní pro mnoho psů (zvířat) ale může se stát, že právě Váš pes na něj nebude reagovat změnou chování. Pokud je to možné vždy spíše doporučujeme zakoupení obojku proti štěkání.

Více informací
SKU PBC19-14778
Výrobce PetSafe
Váha brutto v kg 0.26
počet ks v master boxu 2
počet ks ve vrstvě palety 42
počet ks na paletě 420
rozměr balení - délka v cm 7.62
rozměr balení - šířka v cm 15.88
rozměr balení- výška v cm 20.32
Manuál ke stažení https://www.dropbox.com/s/nbiva472n4vuryp/PBC19-14778-%20Petsafe%20staticka%20jednotka%20Indoor-%20SK%2CCZ%2CHU.pdf?dl=0
Intrastat 8543.70.9099
Země původu CN
Typ Korekce s ultrazvukovou korekcí
Typ určení proti běžnému štěkání psů
EAN kod 729849147782
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Statická jednotka proti štěkání
Vaše hodnocení

Ďalšie produkty z tejto značky

Název produktu Množ.
Statická jednotka proti štěkání 34