ZAREGISTRUJTE SE NA ODBĚR INFO. E-MAILŮ

Elektronické obojky

Elektrický obojek pro psy

Elektronické (elektrické) obojky představují moderní řešení, jak mít své zvířátko pod kontrolou. Mnohé obsahují takové bohaté funkce, že se výborně hodí pro účely výcviku. Elektrické obojky se kupují podle velikosti a váhy psa, aby dokázaly optimálně fungovat, a ve většině případů jsou i vodotěsné či schopné ponořování. Díky této technické hračce můžete vašeho psa vycvičit i bez použití vodítka. Pro nízkou váhu obojku má váš pes při pohybu zajištěný komfort. Pomůže vám při tom zvuková, statická nebo vibrační korekce. Elektrický obojek i vysílačka se dají dobít a při zakoupení extra obojků je možné působit i na několik psů najednou.

Jak elektronický obojek funguje?

Elektronický obojek je výborná pomůcka při výcviku psa bez použití vodítka do vzdálenosti podle výběru zařízení. Při stisknutí ovládacího tlačítka na vysílačce, vysílačka vyšle signál, který aktivuje elektronický obojek na krku psa a vyšle korekční signál, který může být podle typu elektronického obojku zvukový, vibrační, sprejový nebo statický signál. Při všech elektronických obojcích si můžete nastavit intenzitu varovných signálů od nejnižší úrovně a tím pádem přizpůsobit úroveň intenzity temperamentu vašeho psa.

tien

Nastavit sestupně
Zobrazení Grid Seznam

Produkty 1-8 z 41

 1. Elektronický obojek SportDOG 1600m Trenér
  Rating:
  0%
  11 392,50 Kč 9 493,75 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 2. Elektronický obojek PetSafe 100m
  Rating:
  0%

  Od 4 079,47 Kč 3 399,56 Kč

  K oblíbeným
  Porovnat
 3. Elektronický obojek PetSafe 300m
  Rating:
  0%

  Od 4 351,43 Kč 3 626,19 Kč

  K oblíbeným
  Porovnat
 4. Elektronický obojek PetSafe 600m
  Rating:
  0%

  Od 5 684,08 Kč 4 736,73 Kč

  K oblíbeným
  Porovnat
 5. Elektronický obojek PetSafe Standard 900m
  Rating:
  0%
  6 255,20 Kč 5 212,67 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 6. Elektronický ultrazvukový obojek PetSafe
  Rating:
  0%
  1 411,50 Kč 1 176,25 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 7. -20%
  Elektronický obojek Petrainer PET998DR podsvícený, 300m
  Rating:
  0%
  Běžná cena 1 547,59 Kč Akční cena 1 237,97 Kč 1 031,64 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 8. Elektronický obojek NUM'AXES Canicom 200 First
  Rating:
  0%
  3 698,62 Kč 3 082,18 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
Nahrávám ...
Načíst další ...
Nastavit sestupně
Zobrazení Grid Seznam

Produkty 1-8 z 41

tien

Výcvik pro elektronický obojek pro psy

Při správném použití elektronického obojku bude výcvik vašeho psa jednoduchý a efektivní. Pes se naučí různým povelům, které je někdy bez vodítka velmi obtížné naučit (např. povel "ke mně" apod.). Jedním z nejdůležitějších povelů je naučit psa, aby na zavolání přišel k majiteli. Pokud Váš pes nereaguje na Vaše volání a pokud navíc má pes tendenci pronásledovat auta, ptáčky či dokonce lidi, elektronický obojek je výcvikové zařízení, které si s tím jistě poradí.

Navíc pomocí tohoto elektronického obojku dokážete i staršího psa odnaučit už naučeným zlozvykům, jako je například vyskakování na lidi, hrabání se v odpadcích (nebo alternativně "rytí zahrady"), nadměrného štěkání, ležení na Vašem oblíbeném křesle apod. Elektronický obojek je vynikajícím pomocníkem i při kontrolování psa, pokud má tendenci "sbírat odpadky". Budete schopný na dálku psovi zadat povel "pusť" a on či ona vás určitě poslechne ještě před "spolknutím sousta" a po jistém čase se k danému zlozvyku již nevrátí.

 
Přečtěte si náš článek ohledně výcviku psa pro elektronické oplocení ZDE
 
tien
 
 
elektronicke_obojky

 

Jak si vybrat elektronický obojek pro psy?

Pokud se chcete rozhodnout, které řešení a který elektronický obojek pro psy je pro vás a vašeho psa správně, zvažte hlavně jaký typ korekce preferujete, váhu psa, temperament vašeho psa, vzdálenost vysílání signálu, vodotěsnost a počet psů, na který ho budete používat.  Jednotlivé elektronické obojky se liší různými funkcemi a technologiemi. Máte malého psa? – oceníte elektronický obojek určený pro malého psa. Máte velkého psa? – oceníte elektronický obojek určený pro velkého psa. Chodíte se psem na turistiku do přírody? – vyberte si elektronický obojek s dosahem nad 500m. Bude s ním plavat i v jezeře? – vodotěsný - ponořitelný elektronický obojek je právě pro vás. Chcete namísto statické korekce vibraci nebo sprejovou korekci? Vyberte si elektronický obojek s vibrační, nebo sprejovou korekcí.

 

Více info jak si správně vybrat elektronický obojek pro psy je v našem článku ZDE

tien

Naše nabídka elektronických obojků pro psy

V naší nabídce naleznete elektronické obojky pro psy od nejlepších světových výrobců. Zboží máme skladem, poskytujeme 100% garanci spokojenosti zákazníků a nepřetržité odborné poradenství. Máme dlouholeté zkušenosti s prodejem elektronických obojků pro psy.

Máte otázku? Neváhejte se na nás obrátit! Velmi rádi vám s výběrem pomůžeme.

 

Loading...