ZAREGISTRUJTE SE NA ODBĚR INFO. E-MAILŮ

Kempování se psem

Kempování se psem, stanování se psem

Pokud máte rádi přírodu, udržujete aktivní životní styl a máte psa...doporučujeme vám vyzkoušet si kempování se psem. Kempink se psem se stal tak populárním, že už má tato aktivita i svůj vlastní den? Je ním 5. září!

Nabízíme vám speciální vybavení na pohodlné kempování se psem a to kdekoliv. Při zakládání stanu jistě oceníte speciální systém Ruffwear Knot-a-Hitch™pomocí kterého mohou psi prozkoumat své nové prostředí, zatímco vy připravíte váš základní tábor, či připravíte večeři. Vhodná cestovní miska na vodu a jídlo pro psa vám ušetří starosti s podáváním večeře a důležité vody během dne. Na výlety přes den poslouží kvalitní vodítko nebo batoh pro psa, kde mu můžete nabalit vlastní vodu!

Pokud váš pes není zvyklý na dlouhý pobyt venku, zejména přes noc, tak mu zpříjemněte pobyt vhodnou podložkou na ležení nebo skládatelným pelíškem, který ho odizoluje od chladivé a tvrdé země pro kvalitní odpočinek a vám nezabere ve výbavě mnoho místa. Pro lepší viditelnost psa večer mu na obojek nebo postroj založte kvalitní světlo, abyste měli přehled, kde se nachází, pokud je volně puštěný. Po dlouhodobé aktivitě psovi může pomoci v mobilitě kvalitní podpora kloubů pro psy nebo pokud jste na rušném místě i přírodní uklidňující žvýkací tablety pro psy.  Pokud denně udržujete chrup vašeho miláčka v perfektním stavu, přibalte si čistící utěrky na zuby nebo i na uši, případně bezoplachový šampon, pokud se pejsek vyválí během pobytu v něčem „voňavém“. Šampon na přírodní bázi oceníte, pokud nechcete v přírodě zanechat po vašem pobytu žádnou stopu navíc. V neposlední řadě nezapomínejte na udržování čistoty okolí, kde se se svým chlupáčem nacházíte a přibalte si do výbavy i kvalitní, ekologické sáčky na exkrementy. Jistě vám k sáčkům poslouží i pouzdro na jejich uskladnění

Přečtěte si náš článek "Kempování se psem"

Nastavit sestupně
Zobrazení Grid Seznam

Produkty 1-8 z 50

 1. Taška pro psa Kurgo K9 Courier
  Rating:
  0%
  2 145,80 Kč 1 788,17 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 2. Pouzdro na sáčky Beco Pod, EKO
  Hodnocení:
  100%
  119,77 Kč 99,81 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 3. Vrecká na exkrementy Benevo, 120 ks
  Rating:
  0%
  350,83 Kč 292,36 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 4. Cestovní taška na krmivo, Kurgo Kibble Carrier
  Rating:
  0%
  696,12 Kč 580,10 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 5. Cestovní taška Ruffwear Haul Bag
  Rating:
  0%
  2 934,94 Kč 2 445,78 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 6. Vodítko pro psy Ruffwear Crag™ Dog Leash
  Rating:
  0%
  Již od 1 343,94 Kč 1 119,95 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 7. Hračky pro psy, Ruffwear, Hydro Plane™
  Rating:
  0%
  Již od 952,31 Kč 793,59 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 8. Obojek pro psy Ruffwear Web Reaction™ Collar
  Rating:
  0%
  Již od 780,97 Kč 650,81 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
Nahrávám ...
Načíst další ...
Nastavit sestupně
Zobrazení Grid Seznam

Produkty 1-8 z 50

Loading...