ZAREGISTRUJTE SE NA ODBĚR INFO. E-MAILŮ

Obojky proti štěkání

Obojky proti štekaniu

I váš pejsek ruší štěkáním noční klid a znepříjemňuje život vám i vašim sousedům? Ideálním způsobem, jak ho odnaučíte štěkat, je například využívání elektronických zařízení, která pejska upozorní při zlobivém chování. Obojky proti štěkání představují bezpečný nástroj, pomocí kterého vašemu pejskovi ukážete hranice, kdy štěkat může a kdy to už není žádané.

Jak obojky proti štěkání fungují

 Všechna zařízení a obojky proti štěkání jsou aktivované chováním psa. Znamená to, že se pes vždy může vyhnout nepříjemné korekci upravením svého chování. Pes vždy kontroluje vysílání korekce - ne majitel psa. Takto se pes učí méně nebo vůbec neštěkat, a tak se vyhnout korekci.

Obojek proti štěkání detekuje štěkání a aktivuje se výhradně pomocí vibračního senzoru. Obojek je aktivovaný vibracemi při prvním zaštěkání, následně vydá první varovný zvukový signál. Pokud pes opětovně zaštěká, obojek vyšle korekci, která může být podle typu obojku statická, vibrační, sprejová nebo zvuková.  Při většině protištěkacích obojků se intenzita varovných signálů stupňuje, pokud pes nepřestává štěkat. Prémiové značky nabízejí i kvalitnější technologie, které vám pomohou nejen při štěkání psa ale i při vytí.Obojky proti vytí naleznete ZDE

 

tien

Nastavit sestupně
Zobrazení Grid Seznam

Produkty 1-8 z 22

Stránka
 1. Ultrazvukový odpuzovač psů
  Hodnocení:
  20%
  541,10 Kč 450,92 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 2. Obojek proti štěkání PetSafe, ultrazvuk
  Hodnocení:
  100%
  1 085,14 Kč 904,28 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 3. Statická jednotka proti štěkání
  Rating:
  0%
  1 411,50 Kč 1 176,25 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 4. Obojek proti štěkání CANICALM Sonic vibrační
  Rating:
  0%
  1 493,09 Kč 1 244,24 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 5. Obojek proti štěkání PBC19-10765
  Hodnocení:
  93%
  2 162,77 Kč 1 802,31 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 6. Obojek proti štěkání CANICALM First
  Rating:
  0%
  1 656,26 Kč 1 380,22 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 7. Obojek proti štěkání PetSafe®
  Rating:
  0%
  2 009,81 Kč 1 674,84 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
Nahrávám ...
Načíst další ...
Nastavit sestupně
Zobrazení Grid Seznam

Produkty 1-8 z 22

Stránka

tien

Jak si správně vybrat obojek proti štěkání


Pokud se chcete rozhodnout, které řešení a který obojek proti štěkání je pro vás a vašeho psa správný, zvažte hlavně, jaký typ korekce preferujete, váhu psa a temperament vašeho psa. Jednotlivé obojky proti štěkání se liší různými funkcemi a technologiemi. Na výběr jsou k dispozici obojky proti štěkání roztříděné podle typu korekce, elektronické, sprejové, vibrační nebo ultrazvukové obojky proti štěkání. Máte velkého nebo malého psa? – oceníte obojky proti štěkání určené hlavně podle váhy psa. Nejen štěká, ale i vyje – obojky proti vytí jsou právě pro vás. Chci obojek pro jednoho psa nebo statickou jednotku proti štěkání pro více psů?

Více info jak si správně vybrat obojek proti štěkání je v našem článku ZDE

tien

 

Zákaznice říká o obojku proti štěkání, který jí "zachránil" pejska, nakolik štěkal až tak, že zvažovali i operaci hlasivek....naštěstí jim obojek pomohl vyřešit tento problém. Zákaznice také říká o bezdrátovém oplocení PetSafe - video je dostupné pouze v Aj

 

 tien

 

Zákaznice, která si zakoupila obojek říká své zkušenosti - anglicky

Loading...