ZAREGISTRUJTE SE NA ODBĚR INFO. E-MAILŮ

Postroje

Postroje pro psy

V posledním období se stále více objevují na trhu s chovatelskými potřebami jako základní pomůcka pro chovatele právě postroje pro psyPostroj pro psa patří k základnímu vybavení každého chovatele psů. I když možná patříte k chovatelům, kteří upřednostňují jen obojky pro psy, postroj pro psy je mnohokrát neocenitelným pomocníkem při každodenních činnostech aktivního majitele a jeho domácího miláčka.

Proč je postroj pro psa důležitý?

Postroje pro psy nám v dnešní době pomáhají při různých aktivitách.  Pomáhají nám při kontrole pohybu a vedení psa, pomáhají nám při výcviku psa jako například postroje proti tažení, zvyšují pohodlí psa nakolik se při tahu nesoustředí protitlak výlučně na oblast krčních obratlů psa. Jsou nezbytné při několika sportovních aktivitách jako například dogtrekking, jorring nebo canicross. Navíc nám postroje pro psy mnohokrát zajišťují vyšší bezpečnost pro psa jako například postroje pro psy se speciálním úchytem pro přenášení psa, čímž zvyšují bezpečnost jako pro Vás tak i pro psa. Postroje pro psy do auta jsou v dnešní době nezbytné pro bezpečnost jak Vás, tak i vašeho domácího mazlíčka.

V neposlední řadě postroj pro psa je skvělým módním doplňkem pro psa. Pohrajte si s barvami a designem a budete mít doma stále módní ikonu.

tien

Nastavit sestupně
Zobrazení Grid Seznam

Produkty 1-8 z 22

Stránka
 1. -50%
  Postroj pro psy Ruffwear Hi & Light™
  Rating:
  0%
  Již od 671,90 Kč 559,92 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 2. Postroj pro psy Ruffwear Front Range Dog Harness
  Rating:
  0%
  Již od 1 221,56 Kč 1 017,97 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 3. Pás na běhání Kurgo On Trail Running Belt
  Rating:
  0%
  1 139,64 Kč 949,70 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 4. Postroj pro psy Ruffwear Hi & Light™
  Rating:
  0%
  Již od 1 221,56 Kč 1 017,97 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 5. -50%
  Postroj pro psy Ruffwear Front Range
  Rating:
  0%
  Již od 610,72 Kč 508,93 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 6. -50%
  Postroj pro psy Ruffwear Web Master
  Hodnocení:
  100%
  Již od 1 161,44 Kč 967,87 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 7. Postroj pro psy Ruffwear Switchbak™
  Rating:
  0%
  Již od 2 445,40 Kč 2 037,83 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
Nahrávám ...
Načíst další ...
Nastavit sestupně
Zobrazení Grid Seznam

Produkty 1-8 z 22

Stránka

 

 

tien

Jak si správně vybrat postroj pro psa? 


Zde si v první řadě zodpovězte otázku, na co vám má postroj pro psa primárně sloužit?

» Postroj pro psa na zvýšení pohodlí pro vašeho psa?

» Módní doplněk? - Pokud si vybíráte postroj pro psa proto, že se vám líbí, máte na výběr z množství provedení a značek bez omezení v různých cenových úrovních.

» Pomůcka při výcviku? – například postroj pro psa proti tahání

» Bezpečnost pro psa? – při outdoorových aktivitách, horolezectví, turistikách, skialpinismu apod.

» Postroj pro psa na sportovní aktivity – na běhání, při horolezectví, na tažení psa jako je například skijoring, bikejoring nebo canicross

» Postroj pro psa do auta - Bezpečnostní postroje pro psy do auta na zabezpečení vašeho miláčka

 

Při výběru postroje pro psy je důležité kromě ceny výrobku zhodnotit i kvalitu provedení postroje. Některé levnější postroje pro psy mají kromě méně kvalitního polstrování i levnější provedení popruhů. Kvalitní postroje pro psy mají provedení popruhů udělané jako základní konstrukci postroje – to znamená, že popruhy procházejí celou konstrukcí postroje samostatně a polstrování je na popruhy našité. Jelikož popruhy jsou jako samostatná kostra postroje, takovéto provedení vám zaručuje nejen správnou vyváženost postroje ale i vysokou odolnost vůči tahu a namáhání.

Levnější postroje pro psy mají naopak popruhy jen přišité na polstrování, což Vám mnohokrát může zapříčinit protržení spoje a znefunkčnění celého postroje.

 

Jak si správně vybrat postroj pro psy podle aktivity?

Postroje pro psy na každodenní používání

Primárně se jedná o postroje pro psy na zvýšení pohodlí. V této kategorii můžete najít většinu postrojů pro psy od méně kvalitních až po vysoce kvalitní postroje pro psy. V naší nabídce jsou to například postroje od PetSafe - EasySport™ Postroj pro psa nebo Ruffwear FrontRange harness.

Postroj pro psa proti tahání – pomůcka při výcviku při chůzi na vodítku?

Speciálně navržené postroje pro psy proti tahání. Tyto postroje jsou patentované a navržené výcvikáři psů. Easy Walk Postroj pro psa proti tahání v naší nabídce je speciální postroj proti tažení s unikátním upínacím systémem pro vodítko na hrudi, což efektivně dokáže psa zastavit od tahání a nasměrovat jeho pozornost na stranu majitele.

Postroj pro psa na tažení – postroje pro psy určené na různé sportovní aktivity

Pokud aktivně trávíte volné chvíle venku například na běžkách, skialpech nebo preferujete běh, vyberte si z naší široké nabídky tzv. joring postrojů pro psy – takz. Postroje pro psy na tažení. Tyto postroje jsou využívány například při sportech jako skijoring, mountainboard-joring, skatejoring, bikejoring nebo dogtrekking a canicross.

Bezpečnostní postroj pro psa – postroj pro outdoorové aktivity

Speciálně polstrované a vyvážené postroje pro psy jsou navržené tak, že pomocí speciální rukojetě na vrchní straně postroje je pes při zvednutí ve vodorovné poloze. Tyto postroje jsou často využívány při lavinových a záchranářských psech, pracovních psech a jsou vhodné i pro psy s amputací. V naší nabídce naleznete postroj pro psa značky Ruffwear,  Web Master Harness, který je určen k manévrování a na pomoc psům při překážkách, a také je určený pro pracovní psy.

Bezpečnostní postroj pro psa – postroj pro psy pro horolezecké nadšence

Samostatnou kategorií postrojů pro psy jsou bezpečnostní postroje pro horolezecké nadšence. Jsou navržené tak, aby bezpečně pomohly při zvedání a spouštění psů v náročných oblastech a snesou zátěž rovnající se až do 900 kg nebo 8,9 kN! - např. postroj pro psa Ruffwear Doubleback ™ ).

Postroj pro psa do auta, bezpečnostní

V dnešní době už nezbytné postroje pro psy do auta, které jsou výrobcem navržené pro zajištění pohybu vašeho psa v autě. Postroje pro psy do auta mají většinou speciální polstrování na hrudní části. Přední výrobci deklarují bezpečnost postrojů i prokázáním speciálních testů - "Crash test"

 

Více info jak si správně vybrat postroj pro psy je v našem článku  ZDE

 

tien

 

Loading...