ZAREGISTRUJTE SE NA ODBĚR INFO. E-MAILŮ

Rádiové oplocení

Elektrický ohradník pro psy

Elektrický ohradník pro psy představuje moderní řešení, jak pejska odnaučit útěkům z vlastního pozemku, ale také trávit čas v zakázaných zónách vašeho dvora. Pokud budete pejska cvičit systematicky a spravedlivě, dosáhnete vynikajících výsledků již během pár týdnů. Fungování elektrického ohradníku pro psy je zajištěno prostřednictvím speciálního drátu a elektronického obojku. Pokud potřebujete vycvičit dva psy, lze dokoupit extra obojek pro elektrický ohradník pro psy. Obojek je navzdory svým funkcím pro pejska zdravotně nezávadný a pohodlný. Každá značka elektrického ohradníku pro psy pracuje s vlastními druhy korekce, ať už je to statická, zvuková, nebo vibrační.

Elektronický ohradník

tien

Nastavit sestupně
Zobrazení Grid Seznam

Produkty 1-8 z 30

Stránka
 1. Elektrický ohradník pro psy PetSafe® Classic
  Rating:
  0%
  7 829,88 Kč 6 524,90 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 2. Elektrický ohradník pro psy PetSafe
  Rating:
  0%
  4 868,18 Kč 4 056,82 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 3. Elektrický ohradník pro psy PetSafe - malí psi
  Hodnocení:
  93%
  6 306,86 Kč 5 255,72 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 4. Elektrický ohradník pro psy CANIFUGUE
  Rating:
  0%
  5 031,46 Kč 4 192,88 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 5. Elektrický ohradník pro psy PetSafe - velcí psi
  Rating:
  0%
  6 771,92 Kč 5 643,27 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 6. Pawz Away Mini Pet Barrier
  Rating:
  0%
  2 608,25 Kč 2 173,54 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
 7. PetSafe, ScatMat® Indoor Training Mat
  Rating:
  0%
  Již od 1 574,68 Kč 1 312,23 Kč
  K oblíbeným
  Porovnat
Nahrávám ...
Načíst další ...
Nastavit sestupně
Zobrazení Grid Seznam

Produkty 1-8 z 30

Stránka

tien

Jak elektrický ohradník funguje?

Elektrický ohradník pro psy (rádiové oplocení pro psy) funguje na bázi varovných signálů, které pes registruje přes speciální elektronický obojek. Elektronický ohradník pro psy se v základě skládá z malé vysílací jednotky, izolovaného drátu a přijímače - obojku. Vymezená oblast se ohradí drátem, který může být zakopaný do země nebo upevněný na pevném bodě nad zemí. Vysílač vysílá rádiové vlny přes izolovaný, měděný drát a tyto vlny zachycuje přijímač, tedy speciální elektronický psí obojek. Pokud se pes přiblíží k určené hranici, obojek vyšle varovný zvukový signál. Pokud pes dále pokračuje k hranici, systém vyšle přes obojek bezbolestný ale přesto nepříjemný statický signál, který psa odradí od postupu dál.

 

Výcvik psa na elektronický ohradník pro psy

Pes se ve velmi krátké době naučí uposlechnout signály obojku a zůstane ve vymezené oblasti. Na začátku užívání elektronického ohradníku (rádiového oplocení pro psy) je nutné dát psovi krátký výcvik, aby pochopil, co mu dává elektronický obojek na známost.  Pokud je daný výcvik provedený důkladně, výsledným efektem bude pohyb pejska jen v těch zónách pozemku, kde mu daný obojek nebude ani pípat. Výcvik je velice jednoduchý a zvládne ho každý majitel psa. Navíc je důkladně popsaný i v návodu zařízení.

Přečtěte si náš článek ohledně výcviku psa pro elektronické oplocení ZDE

tien

Jak si vybrat elektrický ohradník pro psy?

Pokud se chcete rozhodnout, které řešení a který elektrický ohradník pro psy je pro vás a vašeho psa správný, zvažte hlavně jaký typ korekce preferujete, váhu psa a temperament vašeho psa. Jednotlivé elektronické ohradníky se liší různými funkcemi a technologiemi. Máte malého psa? – oceníte elektrický ohradník určený pro malého psa. Máte velkého psa? – oceníte elektrický ohradník určený pro velkého psa. Zvažujete, že byste chtěli elektronický ohradník přesouvat řekněme na chalupu? Bezdrátový elektrický ohradník pro psy je právě pro vás.  Chcete namísto statické korekce pouze vibraci? Vyberte si elektrický ohradník s vibrační korekcí.

 

Jak si vybrat elektrický ohradník pro psy podle typu oplocení?

 

Elektrický ohradník pro psy s drátem. - Nejběžnějším příkladem elektronického ohradníku pro psy je takový, který využívá na ohrazení přesné části pozemku izolovaný drát o různé délce podle velikosti pozemku.

Bezdrátový elektrický ohradník – bezdrátové oplocení pro psy - druhým typem elektronického oplocení pro psy je tzv. bezdrátový ohradník pro psy. Tento typ se skládá také z vysílací jednotky a přijímače, tedy elektronického obojku, nicméně ohradník nevyužívá na vysílání rádiových vln izolovaný drát, ale vysílá vlny bezdrátově do kruhové oblasti. Velikost oblasti, do jaké se rádiové vlny vysílají, je nastavitelná. Běžně se takto dá přenášet signál do vzdálenosti cca 30m od vysílače z každé strany (průměr cca 60m0.

 

Jak si vybrat elektrický ohradník pro psy podle velikosti psa?

 

Elektrický ohradník pro psy - univerzální neboli pro všechny velikosti psů. Jedná se o elektrické ohradníky, při kterých výrobce uvádí univerzální použití pro všechny rasy a velikosti psů.

Elektrické ohradníky pro malé psy - Jedná se o elektrické ohradníky speciálně vyvinuté pro malé psy. Kromě menší váhy obojku je mnohem důležitější, že výrobce speciálně upravil obojek pro malá plemena. Jedná se buď o softwarové nastavení, nebo o intenzitu korekce, která je upravena právě na menší plemena psů.

Elektrické ohradníky pro velké psy - Jedná se o elektrické ohradníky speciálně vyvinuté pro velké psy. Kromě váhy obojku, softwarového nastavení se jedná i o možnost si nastavit větší intenzitu korekce. Zde je důležité si uvědomit, že elektrické ohradníky pro velké psy je možné použít i pro menší plemena - hlavně ty tvrdohlavější, kde si potřebujete nastavit intenzivnější korekci, pokud je to nutné.

Více info jak si správně vybrat elektrický ohradník pro psy je v našem článku ZDE

tien

Naše nabídka elektrických ohradníků pro psy

V naší nabídce naleznete elektronické ohradníky pro psy s drátem od nejlepších světových výrobců jako i bezdrátové elektronické rádiové ohradníky pro psy. V naší nabídce naleznete i unikátní elektronické oplocení pro kočky. Zboží máme skladem, poskytujeme 100% garanci spokojenosti zákazníků a nepřetržité odborné poradenství. Máme dlouholeté zkušenosti s prodejem elektronických ohradníků pro psy i elektronických ohradníků pro kočky. 

Máte otázku? Neváhejte se na nás obrátit! Velice rádi vám s výběrem pomůžeme.

 

Loading...