ZAREGISTRUJTE SE NA ODBĚR INFO. E-MAILŮ

Blog

 1. Turistika se psem - užijte si to spolu

  Turistika a pes prostě patří k sobě! Během delší či kratší túry je dobré mít s sebou to správné vybavení, které vás sice příliš nezatíží, ale udrží vás a vašeho společníka v příjemné pohodě.

  Číst více »
 2. Jak si správně vybrat dvířka pro psa a kočku?

  Pokud máte neposedného pejska či jednoduše chcete poskytnout domácímu miláčkovi co nejvíce volnosti, mohli byste se zamyslet nad koupí přechodných dvířek.

  Číst více »
 3. Cestování se psem - autem, vlakem či autobusem

  Cestování se psem na dlouhé či krátké výlety, nebo dovolené může být jak příjemné tak i bezpečné s pomůckami, které u nás najdete.

  Číst více »
 4. Běhání se psem - co se vám bude hodit

  Dobré vybavení k běhu se psem patří a vůbec toho nemusíte mít mnoho. Kvalita převýší kvantitu. Pás na běhání se psem či kvalitní postroj pro psa je určitě základem vybavení každého běžce či majitele psa.

  Číst více »
 5. Kempování se psem - a vybavení, které oceníte

  Pokud máte rádi přírodu, udržujete aktivní životní styl a máte psa...doporučujeme vám vyzkoušet si kempování se psem. Kempink se psem se stal tak populárním, že už má tato aktivita i svůj vlastní den? Je jím 5. září!

  Číst více »
 6. Běhání se psem - Chladící vesta pro psy

  S příchodem letních dnů máme více chuti trávit čas venku, ale některé dny mohou být na společné vycházky s našim chlupatým kamarádem zkrátka příliš horké. Přehřátí organismu může být nebezpečné nejen pro nás lidi, ale i pro psy.

  Číst více »
 7. Elektronický obojek PetSafe100m - unboxing video

  Elektrický obojek pro psy PetSafe® se 100m dosahem je nejnovější systém pro výcvik vašeho psa! Podívejte se na UNBOXING video z rozbalování produktu

  Číst více »
 8. Elektronický obojek PetSafe

  Elektrický obojek pro psy PetSafe® je nejnovější systém pro výcvik vašeho psa! Pomocí vysílače můžete snadno zlepšit komunikací mezi vámi a vaším psem.

  Číst více »
 9. Elektronický obojek PetSafe 300m, 600m a 900m - unboxing video

  Elektrický obojek pro psy PetSafe® se 600m dosahem je nejnovější systém pro výcvik vašeho psa! Podívejte se na UNBOXING video z rozbalování produktu

  Číst více »
 10. Elektronický obojek - jak si ho vybrat?

  Elektronický (elektrický) obojek představuje moderní řešení, jak mít své zvířátko pod kontrolou. Mnohé obsahují takové bohaté funkce, že se výborně hodí pro účely výcviku.

  Číst více »
Posts loader