ZAREGISTRUJTE SE NA ODBĚR INFO. E-MAILŮ

TICKLESS HUMAN - Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro lidi

TICKLESS BABY - Ultrazvukový odpuzovač klíšťat pro děti

Ultrazvukový odpuzovač klíšťat pro děti 

TICKLESS BABY - repelent pro děti bez chemikálií. TICKLESS BABY je ideálním řešením proti klíšťatům již od prvních dní dítěte venku. Pro děti, batolata a děti ve věku od 0 do 10 let. 

TICKLESS je efektivní v dosahu vysílání až do 1,5m.

 

Již od 813,29 Kč 677,74 Kč
Název produktu Množ.
Tickless Baby- béžový 13
Tickless Baby- růžový 36
Dostupnost: Na skladě
Posledních %1
SKU
PRO-104-konfig

TickLess logo

TICKLESS BABY - ultrazvukový odpuzovač klíšťat

TICKLESS Baby udělá váš čas strávený s dětmi v přírodě bezstarostným: zařízení odpuzuje klíšťata bez použití nebezpečných chemikálií. Jednoduše a bezpečně připevněte zařízení k oblečení vašeho dítěte a po aktivaci odpuzuje klíšťata 6-12 měsíců, což umožní celé vaší rodině vychutnat si přírodu bez starostí.

Je netoxický a nepoužívá ani neuvolňuje žádné chemické látky ani zápachy, takže je bezpečný pro každého.

Přístroj vydává ultrazvukové impulsy, které jsou pro lidi a domácí zvířata nepostřehnutelné, ale ruší klíšťata a blechy, a tím je drží dále od dětí. Provozní dosah je přibližně 1,5 metru. Zařízení je primárně určeno k preventivním účelům.

Technologie TICKLESS® prošla přísným testováním a její účinnost byla prokázána klinickou studií na Fakultě veterinárních lékařských mikrobiologií a infekčních chorob na univerzitě v Camerinu v Itálii.

 

Hlavní vlastnosti TICKLESS BABY

Bez chemikálií
Prevádzkový rozsah: 1,5 metra
Neuvolňuje žádné chemické látky ani zápachy
Speciálně navržen pro malá domácí zvířata
Vědecky dokázáno
Ochrání během celé sezóny
Preventivní řešení

Použití: Chcete-li zařízení aktivovat, vytáhněte záslepku. 4 červená bliknutí znamenají, že zařízení je zapnuto. Jeho další činnost můžete kdykoli ověřit stisknutím tlačítka a potvrzením, že LED dioda bliká jako odpověď. Bezpečně připevněte zařízení na oblečení dítěte (např. spona na opasek, tkaničky na botách, přikrývky, kočárek) a ujistěte se, že jej dítě nemůže vyjmout a spolknout. Nevkládejte přístroj do kapsy nebo tašky, protože by to bránilo vyzařovaným ultrazvukovým vlnám! Za normálních teplot může zařízení udržovat kleště mimo dosah po dobu 6 - 12 měsíců od aktivace. 


tien

 

 

Klíšťata a Blechy: Co jsou a jaké nebezpečí představují pro domácí mazlíčky a lidi

 

Klíšťata a blechy jsou ektoparazity, to jsou paraziti, kteří se drží na povrchu těla. Chránění sebe a našich domácích zvířat před takovými škůdci je nezbytné při prevenci šíření chorob a infekcí.

Zejména klíšťata (Rhipicephalus sanguineus) jsou hlavním nosičem onemocnění. Sají krev infikovaných zvířat, vyberou si Spirochete a předají ho novým hostitelům, které okusují později. Klíšťata bez rozdílu napadají všechny teplokrevné bytosti včetně lidí. Jejich kousnutí není bolestivé, a proto často prochází bez povšimnutí. Jakmile jsou zakousnuty v pokožce, působí jako čerpadlo. Neustále sají a regurgitují krev, takže obrovské množství krve může být kontaminováno poměrně rychle.

Ultrazvuk je ideálním řešením ochrany proti takovým škůdcům jako jsou klíšťata a blechy. 

Použití ultrazvukových technologií je ideálním řešením pro odstranění klíšťat a blech z domácích zvířat a lidí během všech činností prováděných v kontaktu s přírodou.

Vysílané ultrazvukové vlny ovlivňují jen nervové systémy klíšťat a blech. Jsou rušivé natolik, že jsou nuceni opustit hostitele a současně zabránit novému útoku. Skutečně ekologické řešení, které nemá žádné kontraindikace, protože nepoužívá žádné potenciálně škodlivé chemikálie.

 

ilustracia tien

 

 

Více informací
SKU PRO-104-konfig
Výrobce TickLess
Vhodné na aktivitu pro každodenní použití
Typ určení proti parazitům
Druh výrobku Odpuzovače
Is on Sale Ne
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:TICKLESS BABY - Ultrazvukový odpuzovač klíšťat pro děti
Vaše hodnocení

Ďalšie produkty z tejto značky

Název produktu Množ.
Tickless Baby- béžový 13
Tickless Baby- růžový 36
Následující produkty by vás mohli zajímat!