ZAREGISTRUJTE SE NA ODBĚR INFO. E-MAILŮ

TICKLESS ECOPET - Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro psy

TICKLESS ECOPET - Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro psy

TICKLESS HUMAN - Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro lidi

TICKLESS MINI DOG - Dobíjecí ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro psy

Dobíjecí ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro psy 

TICKLESS Mini - Nová generace ultrazvukového odpuzovače klíšťat a blech speciálně určeného pro malá domácí zvířata. TICKLESS je ideálním řešením pro odpuzování klíšťat při sportování ve volné přírodě, během výletu, při práci na zahradě, myslivosti, na procházce nebo při kempu. Přístroj pracuje tak, že vydává řadu ultrazvukových impulsů, které jsou neškodné a nepostřehnutelné pro lidi a zvířata, ale rušivé pro klíšťata a blechy. 

TICKLESS je efektivní v dosahu vysílání až do 2,5m.

 

Již od 1 275,41 Kč 1 062,84 Kč
Dostupnost: Na skladě
Posledních %1
SKU
M01-konfig

TickLess logo

TICKLESS MINI DOG - Dobíjecí ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro psy

TICKLESS® Mini účinně chrání vašeho domácího mazlíčka bez chemie. Je silnější a účinnější než jakýkoli ultrazvukový odpuzovač na dnešním trhu. Špičkový design s komplexní ochranou i pro ty nejmenší domácí zvířata ve městě nebo venku. Ano a je také nabíjecí, abyste mohli své blízké chránit déle!

Přístroj vydává ultrazvukové impulsy, které jsou pro lidi a domácí zvířata nepostřehnutelné, ale ruší klíšťata a blechy, a tím je drží dále od domácího mazlíčka. Provozní dosah je přibližně 2,5 metru. Zařízení je primárně určeno k preventivním účelům.

Ekologické, bez chemikálií a vůní, zcela bezpečné pro použití i pro mladá, starší, nemocná nebo těhotná domácí zvířata.

Na základě nejnovější terénní studie můžeme dospět k závěru, že zařízení je proti klíšťatům účinné až do 94% bez použití jakýchkoli nebezpečných chemikálií! Chcete-li dosáhnout nejefektivnější ochrany v oblastech silně infikovaných klíšťaty, použijte Tickless spolu s obvyklým produktem odpuzujícím klíšťata.

Technologie TICKLESS® prošla přísným testováním a její účinnost byla prokázána klinickou studií na Fakultě veterinárních lékařských mikrobiologií a infekčních chorob na univerzitě v Camerinu v Itálii.

 

Hlavní vlastnosti TICKLESS MINI DOG

Až 94% účinnost proti klíšťatům bez použití jakýchkoli chemikálií
Dobíjecí
Bez chemikálií
Speciálně navržen pro malá domácí zvířata
Provozní rozsah: 2,5 metru
Funkce nočního světla pro viditelné pohodlí v noci
Bezpečné použití i pro mladá, starší, nemocná nebo březí domácí zvířata
Vědecky dokázáno
Preventivní řešení

Použití: Chcete-li začít používat TICKLESS MINI, vykoupejte svého miláčka šamponem proti klíšťatům a blechám (např. šampon Animology Flea & Tick) a odstraňte všechny zbylé parazity. Před prvním použitím zařízení nabíjejte nejméně 3 hodiny. Vyjměte silikonový pásek z krabice a vložte jej do bočního úchytu zařízení. Nasaďte pásek a zařízení na obojek a stáhněte pásek pod obojkem. Vložte silikonový pásek do druhé boční části zařízení. Po správném upevnění zůstává TICKLESS® bezpečně připnutý k obojku. Aby se zajistila jeho účinnost, zařízení by mělo zůstat vždy připevněno k obojku vašeho miláčka.


tien

 

 

Klíšťata a Blechy: Co jsou a jaké nebezpečí představují pro domácí mazlíčky a lidi

 

Klíšťata a blechy jsou ektoparazity, to jsou paraziti, kteří se drží na povrchu těla. Chránění sebe a našich domácích zvířat před takovými škůdci je nezbytné při prevenci šíření chorob a infekcí.

Zejména klíšťata (Rhipicephalus sanguineus) jsou hlavním nosičem onemocnění. Sají krev infikovaných zvířat, vyberou si Spirochete a předají ho novým hostitelům, které okusují později. Klíšťata bez rozdílu napadají všechny teplokrevné bytosti včetně lidí. Jejich kousnutí není bolestivé, a proto často prochází bez povšimnutí. Jakmile jsou zakousnuty v pokožce, působí jako čerpadlo. Neustále sají a regurgitují krev, takže obrovské množství krve může být kontaminováno poměrně rychle.

Ultrazvuk je ideálním řešením ochrany proti takovým škůdcům jako jsou klíšťata a blechy. 

Použití ultrazvukových technologií je ideálním řešením pro odstranění klíšťat a blech z domácích zvířat a lidí během všech činností prováděných v kontaktu s přírodou.

Vysílané ultrazvukové vlny ovlivňují jen nervové systémy klíšťat a blech. Jsou rušivé natolik, že jsou nuceni opustit hostitele a současně zabránit novému útoku. Skutečně ekologické řešení, které nemá žádné kontraindikace, protože nepoužívá žádné potenciálně škodlivé chemikálie.

 

ilustracia tien

 

 

Více informací
SKU M01-konfig
Výrobce TickLess
Vhodné na aktivitu pro každodenní použití, na běhání, na canicross, na dogtrekking, do auta, na cestování, na turistiku se psem, na kempování se psem
Typ určení určené pro štěňata, určené pro psy, určené pro fenky, určené pro seniory
Druh výrobku Ultrazvukové
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:TICKLESS MINI DOG - Dobíjecí ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro psy
Vaše hodnocení

Ďalšie produkty z tejto značky

Název produktu Množ.
TICKLESS MINI DOG - Dobíjateľný ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psov-OrganPurple 51
TICKLESS MINI DOG - Dobíjecí ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro psy-GreekBlue 72
TICKLESS MINI DOG - Dobíjecí ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro psy-HotPeach 64
TICKLESS MINI DOG - Dobíjecí ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro psy-MariGold 81
Tickless Mini dog nabíjecí - růžové 11
Tickless Mini dog nabíjecí - černé 78
Následující produkty by vás mohli zajímat!