ZAREGISTRUJTE SE NA ODBĚR INFO. E-MAILŮ

DIRTY DAWG - ŠAMPON PRO PSY BEZOPLACHOVÝ

DIRTY DAWG - ŠAMPON PRO PSY BEZOPLACHOVÝ

FLEA & TICK - ŠAMPON PRO PSY

Šampon pro psy Animology - Flea & Tick Antiparazitní, 250ml. Prémiový šampon, který účinně odpuzuje klíšťata a blechy a zároveň zklidňuje pokožku psa.

214,74 Kč 178,95 Kč
Dostupnost: Na skladě
SKU
AFT250

Prémiový šampon Animology Flea & Tick - určen pro péči o srst během sezóny klíšťat & blech.

 Šampon účinně odpuzuje klíšťata a blechy. Šampon se v praxi osvědčil jako velmi účinný při předcházení problémům s blechami a klíšťaty obecně. Složení šamponu a to,že obsahuje čajovníkový olej a neem olej (nimbiovy olej) účinně zabraňuje parazitům se do srsti vůbec dostat - parazitům vadí vůně esenciálních olejů a olejíčky stěžují parazitům se v srsti "uchytit".

Šampon také velmi efektivně zklidňuje pokožku psa. Šampon Flea & Tick také obsahuje jemnou a zároveň účinnou složku, která  efektivně bojuje proti zápachu srsti. Je jemně pěnivý a tak dosáhnete rychlejší opláchnutí pejska. Důležitou vlastností šamponu je pH vhodné pro kůži psa s obsahem kondicionéru a důležitého pro-vitaminu B5. Jemná vůně vás jistě příjemně překvapí a účinná složka, která neutralizuje pachové bakterie na srsti pejska účinně prodlouží zážitek z čistého a voňavého domácího mazlíčka...

Pozn. PetPark: Po použití šamponů animology zůstane srst psa krásně lesklá, hebká a příjemně provoněná. Šampon efektivně zabraňuje parazitům přilnout do srsti - i v největší sezóně klíšťat na naší Sophie (labrador) nacházíme klíštěta jen velmi ojediněle. Blechy vůbec. Během sezóny klíšťat, je nutné psa pravidelně koupat resp. používat i doplňkové spreje na odpuzování parazitů zejména při pobytu v přírodě nebo na místech, kde se zdržuje hodně psů. Sophie koupeme přibližně 1x za 2 týdny. Po koupání je dobré pokud se pes ihned nekoupe ve vodě a účinnost šamponu se tak prodlouží.

  • hloubkově čistící
  • neutrální pH
  • deodorační
  • obsahuje kondicionér
  • obsahuje pro-vitamin B5
  • snadno smývatelný

Série šamponů zn.Animology má unikátní produkty pro péči o srst pro psy. Stylové balení, krásná vůně a výborné čistící vlastnosti si určitě zamilujete. Sada Animology je nejoblíbenější šampon ve své kategorii v UK zejména u provozovatelů psích salonů  a značka se stala držitelem několika ocenění.

 

Více informací
SKU AFT250
Výrobce Animology
Váha brutto v kg 0.28
Objem v ml 250
počet ks v inner boxu 6
počet ks ve vrstvě palety 300
počet ks na paletě 1500
rozměr balení - délka v cm 4.5
rozměr balení - šířka v cm 7
rozměr balení- výška v cm 20
Intrastat 33051000
Země původu GB
Vhodné na aktivitu pro každodenní použití, do auta, na cestování, na turistiku se psem, na kempování se psem
Typ určení určené pro štěňata, určené pro psy
Druh výrobku Šampony
EAN kod 5060180810061
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:FLEA & TICK - ŠAMPON PRO PSY
Vaše hodnocení

Ďalšie produkty z tejto značky

Název produktu Množ.
FLEA & TICK - ŠAMPON PRO PSY 628