ZAREGISTRUJTE SE NA ODBĚR INFO. E-MAILŮ

Vodítko pro psy Ruffwear Quick Draw Leash

TICKLESS® ACTIVE – Dobíjecí ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro lidi

Dobíjecí ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro lidi

TICKLESS® Active je kombinací designu a environmentálního povědomí. Dokonalá ochrana pro ty, kteří vedou aktivní životní styl. Tickless Active je řešením problémů s klíšťaty pro turisty, kempery, outdoorové nadšence a každého, kdo miluje přírodu. Prozkoumejte přírodu bez obav z nevítaných stopařů! Ať už jedete na turistiku, jezdíte na kole, kempujete nebo se prostě procházíte přírodou, Tickless Active je váš spolehlivý pomocník.

TICKLESS je efektivní v dosahu vysílání až do 2,5 m.

 

Dostupnost: 14 dní
Posledních %1
SKU
AC01-konfig

TickLess logo

TICKLESS ACTIVE – Dobíjecí ultrazvukový odpuzovač klíšťat 

TICKLESS® Active je kombinací designu a environmentálního povědomí. Dokonalá ochrana pro ty, kteří vedou aktivní životní styl. Tickless Active je řešením problémů s klíšťaty pro turisty, kempery, outdoorové nadšence a každého, kdo miluje přírodu. Prozkoumejte přírodu bez obav z nevítaných stopařů! Ať už jedete na turistiku, jezdíte na kole, kempujete nebo se prostě procházíte přírodou, Tickless Active je váš spolehlivý pomocník.

TICKLESS Active poskytuje dlouhotrvající ochranu pro celou rodinu díky vestavěné dobíjecí baterii. Zařízení stačí dobít a váš Tickless Active bude znovu a znovu připraven spustit tóny, které odpuzují parazity. Přístroj vysílá ultrazvukové impulsy, které jsou pro lidi nebo zvířata nepostřehnutelné, ale ruší klíšťata, a tak je drží od vás pryč. Zařízení jednoduše připevněte k botám a nebezpečná klíšťata se od vás budou držet dál. Provozní dosah je přibližně 2,5 metru. Zařízení je primárně určeno pro preventivní účely.

Ekologické, bez chemikálií a vůní, zcela bezpečné pro použití i pro mladá, starší, nemocná nebo březí domácí zvířata.

Na základě nejnovější terénní studie můžeme dospět k závěru, že zařízení je proti klíšťatům účinné až do 94 % bez použití jakýchkoli nebezpečných chemikálií! Chcete-li dosáhnout nejefektivnější ochrany v oblastech silně infikovaných klíšťaty, použijte Tickless spolu s obvyklým produktem odpuzujícím klíšťata.

Technologie TICKLESS® prošla přísným testováním a její účinnost byla prokázána klinickou studií na Fakultě veterinárních lékařských mikrobiologií a infekčních chorob Univerzity Camerino v Itálii.

 

Hlavní vlastnosti TICKLESS ACTIVE

100 % bez chemikálií – bezpečné pro každého
Bezpečné použití pro každého
Dobíjecí – dlouhodobá ochrana je zaručena
Super pevné zapínání – bezpečně drží
Funkce nočního světla – abyste byli v noci lépe viditelní
Ultralehké – ani si ho nevšimnete
Provozní dosah je přibližně 2,5 m

 

Pozor: Nebraňte ultrazvukovým vlnám zakrytím mřížkové části oblečením! Za normálních teplot dokáže zařízení udržet klíšťata pryč nejméně 12 měsíců. V oblastech silně osídlených klíšťaty není zaručena 100 % ochrana. 


tien

 

 

Klíšťata a blechy: Co jsou a jaké nebezpečí představují pro domácí mazlíčky a lidi

 

Klíšťata a blechy jsou ektoparazity, to jsou paraziti, kteří se drží na povrchu těla. Ochrana nás a našich domácích mazlíčků před těmito škůdci je zásadní pro prevenci šíření nemocí a infekcí.

Zejména klíšťata (Rhipicephalus sanguineus) jsou hlavním nosičem onemocnění. Sají krev infikovaných zvířat vyberou si Spirochete a předají jej novým hostitelům, které pak okusují. Klíšťata bez rozdílu napadají všechny teplokrevné tvory včetně člověka. Jejich kousnutí není bolestivé, a proto často přechází bez povšimnutí. Jakmile jsou zakousnuty v pokožce, působí jako čerpadlo. Neustále sají a vyvrhují krev, takže se může poměrně rychle kontaminovat velké množství krve.

Ultrazvuk je ideálním řešením ochrany proti takovým škůdcům jako jsou klíšťata a blechy. 

Použití ultrazvukových technologií je ideálním řešením pro odstranění klíšťat a blech z domácích zvířat a lidí během všech činností prováděných v kontaktu s přírodou.

Vysílané ultrazvukové vlny ovlivňují jen nervové systémy klíšťat a blech. Jsou rušivé natolik, že jsou nuceni opustit hostitele a současně zabránit novému útoku. Skutečně ekologické řešení, které nemá žádné kontraindikace, protože nepoužívá žádné potenciálně škodlivé chemikálie.

 

ilustrace stín

 

 

Více informací
SKU AC01-konfig
Výrobce TickLess
Vhodné na aktivitu pro každodenní použití, na běhání, na canicross, na dogtrekking, do auta, na cestování, na turistiku se psem, na kempování se psem
Typ určení proti parazitům
Druh výrobku Antiparazitné obojky
Is on Sale Ne
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:TICKLESS® ACTIVE – Dobíjecí ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro lidi
Vaše hodnocení

Ďalšie produkty z tejto značky

Název produktu Množ.
TICKLESS® ACTIVE dobíjecí - corall 71
TICKLESS® ACTIVE dobíjecí - green 65
Následující produkty by vás mohli zajímat!