ZAREGISTRUJTE SE NA ODBĚR INFO. E-MAILŮ

TICKLESS PET - Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro psy

TICKLESS MINI DOG - Dobíjecí ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro psy

TICKLESS ECOPET - Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro psy

Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro psy 

TICKLESS ECOPET - nová, udržitelnější generace ultrazvukových repelentů proti klíšťatům a blechám bez chemikálií.  Je vyroben z biologicky rozložitelných materiálů, takže můžete udělat další malý krok pro naši Zemi a zároveň chránit ty, kteří jsou pro vás nejdůležitější! Zařízení funguje tak, že vysílá řadu ultrazvukových pulzů, které jsou neškodné a nepostřehnutelné pro lidi a zvířata, ale rušivé pro klíšťata a blechy.

TICKLESS je efektivní v dosahu vysílání až do 1,5 m.

 

813,29 Kč 677,74 Kč
Dostupnost: 14 dní
SKU
ECOP01

TickLess logo

TICKLESS ECOPET - Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro psy 

 

TICKLESS ECOPET - nová, udržitelnější generace ultrazvukových repelentů proti klíšťatům a blechám bez chemikálií. TICKLESS přináší nový ekologický produkt, který je vyroben s ohledem na životní prostředí a udržitelnost, pro vás, pro vaše blízké a pro naši planetu! Nová produktová řada TICKLESS ECO je vyrobena z biologicky rozložitelných materiálů, takže můžete udělat další malý krok pro naši Zemi a zároveň chránit ty, kteří jsou pro vás nejdůležitější!

TICKLESS je ideálním řešením pro odpuzování klíšťat při sportu ve volné přírodě, na túrách, při práci na zahradě, na honu, na procházce nebo při kempování. Zařízení funguje tak, že vysílá řadu ultrazvukových pulzů, které jsou neškodné a nepostřehnutelné pro lidi a zvířata, ale rušivé pro klíšťata a blechy. Tím je odpuzuje pryč od domácích mazlíčků. Provozní rozsah je asi 1,5 metru. Tento vysoce účinný produkt funguje převážně preventivně. TICKLESS je ideálním řešením pro odpuzování klíšťat a blech a to naprosto ekologickým způsobem a bez kontraindikací jakéhokoli druhu.

Připevněním snadno použitelného a malého zařízení TICKLESS na obojek vaší kočky nebo psa lze tyto nežádoucí parazity odradit až na 6 až 12 měsíců po aktivaci a nechat vás i vašeho domácího mazlíčka volně se pohybovat venku. Na základě nedávné terénní studie můžeme konstatovat, že zařízení je na 94 % účinné proti klíšťatům bez použití nebezpečných chemických látek! Pokud však chcete dosáhnout co nejúčinnější ochrany v oblastech, které jsou silně infikovány klíšťaty, použijte Tickless spolu s běžným přípravkem na odpuzování klíšťat.

Technologie přístroje TICKLESS prošla přísnými testy a jeho účinek potvrdil i klinický test Univerzity Camerino v roce 2012.

Hlavní vlastnosti TICKLESS ECOPET

94 % účinnost proti klíšťatům bez použití jakýchkoli chemikálií
Bez chemikálií a vůní
Vyrobeno z ekologického, biologicky rozložitelného materiálu
Nevyvolává alergickou reakci
Není nutno opakovaně aplikovat zvířeti v pravidelných intervalech
Bezpečné použití u štěňat a březích zvířat
Poskytuje ochranu minimálně na 6 měsíců

tien

 

Jak to funguje: Zařízení vysílá ultrazvukové impulsy, které jsou pro lidi a domácí zvířata nepostřehnutelné, ale ruší klíšťata a blechy, čímž je drží dál od vašeho domácího mazlíčka.

Způsob použití: Chcete-li začít používat TICKLESS, vykoupejte svého mazlíčka nechemickým šamponem proti klíšťatům a blechám a odstraňte všechny stávající parazity. Nasaďte zařízení na obojek a sundejte smyčku, abyste zařízení aktivovali. 4 červená bliknutí indikují, že zařízení je zapnuto. Jeho nepřetržitý provoz můžete kdykoli ověřit stisknutím tlačítka a potvrzením, že kontrolka LED jako odpověď bliká. Aby se zajistila jeho účinnost, zařízení by mělo zůstat neustále připevněno ke zvířeti. 

Účinnost závisí na stavu srsti zvířete, jakož i na počtu parazitů přítomných v dané oblasti. V oblastech silně osídlených kleštěmi není zaručena 100 % ochrana. Není vhodný k odstraňování klíšťat nebo blech z již infikovaných domácích zvířat. Za průměrných povětrnostních podmínek je zařízení v provozu minimálně 6 měsíců po aktivaci.

 

Klíšťata a blechy: Co jsou a jaké nebezpečí představují pro domácí mazlíčky a lidi

 

Klíšťata a blechy jsou ektoparazity, to jsou paraziti, kteří se drží na povrchu těla. Ochrana nás a našich domácích mazlíčků před těmito škůdci je zásadní pro prevenci šíření nemocí a infekcí.

Zejména klíšťata (Rhipicephalus sanguineus) jsou hlavním nosičem onemocnění. Sají krev nakažených zvířat, která si vyberou spirochetu a předají ji novým hostitelům, které později kousnou. Klíšťata bez rozdílu napadají všechny teplokrevné tvory včetně člověka. Jejich kousnutí není bolestivé, a proto často přechází bez povšimnutí. Jakmile se zaryjí do kůže, fungují jako pumpa. Neustále sají a vyvrhují krev, takže se může poměrně rychle kontaminovat velké množství krve.

Ultrazvuk je ideálním řešením ochrany proti takovým škůdcům jako jsou klíšťata a blechy. 

Použití ultrazvukových technologií je ideálním řešením pro odstranění klíšťat a blech z domácích zvířat a lidí během všech činností prováděných v kontaktu s přírodou.

Vysílané ultrazvukové vlny působí na nervový systém klíšťat a blech. Jsou rušivé natolik, že jsou nuceni opustit hostitele a současně zabránit novému útoku. Skutečně ekologické řešení, které nemá žádné kontraindikace, protože nepoužívá žádné potenciálně škodlivé chemikálie.

 

ilustrace stín

 

 

Více informací
SKU ECOP01
Výrobce TickLess
Barva hnědé
Vhodné na aktivitu pro každodenní použití, do auta, na cestování, na turistiku se psem, na kempování se psem
Typ určení proti parazitům
Druh výrobku Antiparazitné obojky
Váha brutto v kg 0.03
počet ks v inner boxu 1
počet ks v master boxu 240
počet ks na paletě 5040
rozměr balení - délka v cm 9.2
rozměr balení - šířka v cm 10.5
rozměr balení- výška v cm 1.8
Intrastat 85432000
Země původu HU
EAN kod 5999566451416
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:TICKLESS ECOPET - Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro psy
Vaše hodnocení

Ďalšie produkty z tejto značky

Název produktu Množ.
TICKLESS ECOPET - Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro psy -2
Následující produkty by vás mohli zajímat!