ZAREGISTRUJTE SE NA ODBĚR INFO. E-MAILŮ

PetSafe Ultrazvukový tréner

Elektronický ultrazvukový obojek PetSafe

Canicom 200 first

Elektronický obojek NUM'AXES Canicom 200 First

Elektronický obojek Petrainer PET998DR podsvícený, 300m

Elektronický obojek Petrainer PET998DR podsvícený je základní elektronický výcvikový obojek s dosahem až 300 metrů. Oproti modelu Petrainer 998DR je vysílačka vybavena podsvíceným displejem. Zařízení obsahuje voděodolný obojek, ne však ponořitelný, s možností rozšíření na 2 psy.

Běžná cena 1 547,59 Kč Akční cena 1 251,54 Kč 1 042,95 Kč
Už jen 1 ks
Dostupnost: Na skladě
Posledních 1
SKU
7000579

 

Elektronický obojek Petrainer PET998DR podsvícený, 300m

 

Elektronický obojek je vhodný na výcvik pro všechny druhy plemen. Oproti modelu Petrainer 998DR je vysílačka vybavena podsvíceným displejem. Vysílačka u Petrainer PET998DR je osazena dobíjecím Lithium-Ion akumulátorem s kapacitou 550 mAh a její výdrž v provozu se pohybuje kolem 1 až 2 měsíců.. Zařízení disponuje 3 druhy korekce. Zvukovou, vibrační a statickou korekcí. Statická korekce je nastavitelná až do 99 úrovní intenzity korekce, takže zařízení je vhodné pro všechy velikosti psů. Díky šikovnému pohybovému senzoru šetří obojek energii - jakmile čidlo zaznamená, že nedochází k pohybu, přepne se do režimu stand-by.

Petrainer PET998DR má jen nejzákladnější ochranu proti vodě s označením IPX6 a přijímač vydrží jen mírné zapršení. V případě deště doporučujeme obojek neprodleně sundat, voda snadno pronikne dovnitř přes mokrou srst. Vysílačka je bez ochrany. Obojek je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě.

 

Přečtěte si také - Výcvik psa pro elektronické obojky

Velmi důležitým faktorem, na který se, bohužel, často zapomíná, je výcvik vašeho pejska na elektronické výcvikové obojky. Základem tréninku je vycvičit psa, aby v běžných situacích reagoval na vyslovené povely a na zvukový signál zařízení. Pokud se pes vytrénuje správně, korekce by se měla používat pouze v situacích,  kdy pes opakuje nežádoucí chování.

ilustracia_neziaduce

 

S čím Vám elektronický obojek pomůže?

Elektronický obojek Vám pomůžepri výcviku psa bez použití vodítka do vzdálenosti 300 metrů. Při stisknutí ovládacího tlačítka, vysílačka vyšle signál, který aktivuje obojek na krku psa. Při správnem použití elektronického výcvikového obojku bude výcvik Vašeho psa jednoduchý a efektivní. Pes se naučí různým povelům, které je někdy bez vodítka velmi obtížné naučit (např. povel "ke mně" a pod.). Jedním z nejdůležitějších povelů je naučit psa aby na zavolání přišel k majiteli. Pokud Váš pes nereaguje na Vaše volání a pokud navíc má pes tendenci pronásledovat auta, ptáčky či dokonce lidí, elektronický výcvikový obojek, je zařízení které si s tím jistě poradí.

Navíc pomocí tohoto elektronického výcvikového obojku dokážete i staršího psa odnaučit již naučeným zlozvykům, jako je například vyskakování na lidi, hrabání se v odpadcích (nebo alternativně "rytí zahrady"), nadměrného štěkání, ležení na Vašem oblíbeném křesle a pod. Zařízení je například vynikajícím pomocníkem i při kontrolování psa pokud má tendenci "sbírat odpadky". Budete schopen na dálku psovi zadat povel "pust" a on či ona Vás určitě poslechne ještě před "spolknutím sousta" a po určitém čase se k danému zlozvyku již nevrátí.

 

Základní charakteristika zařízení

dosah zařízení 300 m
typ korekce zvuková, vibrační a statická korekce
2 boost funkce ne
intenzita korekce: poskytuje 99 úrovní pro nastavení impulsů korekce
rozšiřitelný na 2 psy - po zakoupení extra obojků
vodotěsnost Přijímač je voděodolný do mírného krátkého deště. Vysílačka je bez ochrany.
baterie dobíjecí obojek i vysílačka
vhodné pro: určeno pro všechy druhy plemen

 

 

 

Sada obsahuje: obojek, tréninková vysílačka, nabíječka na vysílačku a obojek, vyměnitelné dlouhé a krátké kolíky korekce, testovací dioda a manuál.

tien

 » Obojek

používá dobíjecí baterii s kapacitou 200mAh
Váha: 49 g
Velikost: 6 cm x 3.5 cm x 3 cm (tloušťka)
Velikost nastavitelného řemínku: 20-60 cm

 

tien

» Vysílačka

používá dobíjecí Lithium-Ion baterii, s kapacitou 550 mAh
Váha: 63 g
Velikost: 8 cm x 4 cm x 2.2 cm
Velikost antény:
Více informací
SKU 7000579
Výrobce Petrainer
Váha brutto v kg 0.35
rozměr balení - délka v cm 19.5
rozměr balení - šířka v cm 14.5
rozměr balení- výška v cm 4.5
Intrastat 85269200
Země původu CN
EAN kod 8596067000579
Dosah zařízení s dosahem do 500m
Vodotěsnost vodotěsné
Rozšiřitelný obojek na 2 psy
Typ Korekce se zvukovou korekcí, se zvukovou a statickou korekcí, se zvukovou, statickou a vibrační korekcí
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Elektronický obojek Petrainer PET998DR podsvícený, 300m
Vaše hodnocení

Ďalšie produkty z tejto značky

Nemůžeme najít výrobky odpovídající výběru.
Název produktu Množ.
Elektronický obojek Petrainer PET998DR podsvícený, 300m 1