ZAREGISTRUJTE SE NA ODBĚR INFO. E-MAILŮ

Hračky pro psy, Beco Hemp Rope - Chunky Ball

Squirrel Dude™

Squirrel Dude™

Hračky pro psy, Beco Hemp Rope - Squeaky Rope

Pískající konopné lano

Pískací interaktivní lanová hračka pro vaše mazlíčky. Největší radost nám někdy způsobují právě ty jednoduché věci v životě. Vezměte si toto pískající lano, se kterým se můžete hrát vy a váš pes. A co tak lano, které je bezpečnější, čistí zuby vašeho psa a je vyrobeno z farmy s nízkým dopadem na životní prostředí? Lákavé však?

Rozměry lana:
M - 36 x 3 x 4.5cm
L - 60 x 3 x 4.5cm

Již od 187,66 Kč 156,38 Kč
Dostupnost: Na skladě
Posledních %1
SKU
755240-konfig

Beco Family logo

Hračka pro psa Beco Hemp Rope - Double Knot

Pískací interaktivní lanová hračka pro vaše mazlíčky. Největší radost nám někdy způsobují právě ty jednoduché věci v životě. Vezměte si toto pískající lano, se kterým se můžete hrát vy a váš pes. Jedno zpísknutie a váš pes vám přiběhne k nohám ... tedy pokud v zahradě nejsou zrovna veverky a oni vás přece musí udržet v bezpečí :) A co tak lano, které je bezpečnější, čistí zuby vašeho psa a je vyrobeno z farmy s nízkým dopadem na životní prostředí? Lákavé však? 

V čem je tedy toto lano výjimečné?

Je zábavné

Psi milují pískací hračky. Pískátko v této hračce je hlasité a odolné proti propíchnutí, což znamená, že vaši chlupatí přátelé se s ním zahrají a je pravděpodobné, že je tak brzy neomrzí. Vyzkoušeli jsme to a testujeme je spolu s našimi psími kolegy a oni to určitě schvalují.

Čistí zuby

Pevné vlákna konopného lana působí jako přírodní zubní kartáček a pomáhají odstraňovat špatné látky, které se na zubech vašeho psa shromažďují po celý den. Čím více lano obžúvajú, tím jsou jejich zuby čistší. Čím jsou zuby čistší, tím více mohou žvýkat.

Je bezpečné

Konopí má krátká vlákna, u kterých je nepravděpodobné, že by po jejich požití ublížili a měly by přirozeně procházet trávicím traktem. Stále však doporučujeme, abyste na psa dohlíželi, když se hraje s jakoukoli hračkou. Jinak nikdy nevíte, k jakému neplechu se dostanou.

Konopí jako udržitelný zdroj materiálu

Konopí roste hojně i bez potřeby pesticidů. Roste neuvěřitelně hustě a vysoko a uvolňuje tak vzácnou ornou půdu pro další plodiny. Potřebuje velmi málo vody a vrátí 60 - 70% svých živin zpět do půdy.

 

Hlavní vlastnosti:

 

» Vyrobeno z udržitelných zdrojů
» Vyrobeno z konopí a recyklované bavlny
» Robustní provedení
» Odolné a pevné
» Čistí zuby
» Materiál na jeho výrobu pochází z farmy s nízkým dopadem na životní prostředí

Více informací
SKU 755240-konfig
Výrobce BeCo
Provedení lana a provazy, ekologické, interaktivní, pískací
Is on Sale Ne
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Hračky pro psy, Beco Hemp Rope - Squeaky Rope
Vaše hodnocení

Ďalšie produkty z tejto značky

Název produktu Množ.
Hračky pro psy, Beco Hemp Rope - Squeaky Rope-L 81
Hračky pro psy, Beco Hemp Rope - Squeaky Rope-M 41
Následující produkty by vás mohli zajímat!