ZAREGISTRUJTE SE NA ODBĚR INFO. E-MAILŮ

GPS obojek Paby a aktivity monitor

PABY je GPS lokalizátor a monitor aktivity pro psy, kočky a všechna domácí zvířata.

Kdykoli má váš domácí mazlíček na sobě GPS obojek PABY, můžete jeho pohyb sledovat přímo z vašeho smartphonu nebo tabletu. Svoboda pro vašeho mazlíčka, klid pro Vás.

PABY je kompletní nástroj který obsahuje:

» GPS obojek
» telefonní aplikace
» kompletní služby pro sledování, které fungují i v zahraničí (zařízení již obsahuje SIM kartu). Není třeba zakoupit si jakékoli další služby u mobilního operátora. Zákazník si u výrobce musí uhradit pouze poplatek za datové služby na období, jaké si sám vybere.
» Zařízení je funkční bez dalších příplatků ve více než 70 zemích (viz detail servisu)

Dostupnost: Nedostupné
Posledních %1
SKU
paby

GPS obojek Paby a aktivity monitor

Paby GPS tracker a aktivity monitor pro psy, kočky a všechna domácí zvířata.

Kdykoliv váš domácí mazlíček má na sobě GPS zařízení PABY, jeho pohyb můžete sledovat přímo z vašeho smartphonu či tabletu.

Svoboda pro Vašeho domácího mazlíčka, klid pro Vás.
PABY je zařízení pro lokalizaci a sledování Vašeho psa, kočky nebo jiného domácího zvířatka. PABY obsahuje GPS obojek, telefonní aplikace a kompletní služby pro sledování, které fungují i v zahraničí a to ve více než 70 zemích. Navíc sleduje aktivitu Vašeho miláčka a doporučí možnosti jak ho udržet v té nejlepší kondici.

tien

 

 

Doporučení aktivity

activity

 

Aplikace PABY díky připojení k zařízení Vašeho miláčka zaznamenává jeho aktivitu a spánek. Ná základě věku, hmotnosti a rasy Vám následně vytváří doporučení jak udržet vašeho mazlíčka v co nejlepší kondici.

 

tien

Sledování v reálném čase

position

 

Systém sledování PABY používá ne méně než 3 různé technologie, pro větší bezpečnost a klid v duši pro vás a vaše mazlíčky. GPS technologie lokalizuje polohu Vašeho psa pomocí satelitů s neomezeným dosahem. V případě, že zařízení nezachytává GPS signál, PABY lokalizuje polohu pomocí LBS modulu, který využívá sledování pomocí vysílačů pro mobilní telefony a to s přesností na 10 metrů.

 

tien

 

Kde chcete a kdy chcete

 

Zkontrolujte pohyb vašeho domácího mazlíčka, kdykoli budete chtít na svém smartphonu nebo tabletu. Stáhněte si zdarma speciální aplikace pro Apple iPhone a iPad, Android ™, a objevte všechny jejich funkce.

 

 Google Play StoreApple App Store

tien

 


Zkontrolujte vašeho domácího mazlíčka

Pokud chcete být neustále v kontaktu s Vaším pejskem, není nic jednoduššího, jak používat mobilní aplikaci Paby. Na Vašem smartphonu můžete sledovat pohyb Vašeho miláčka a vytvářet virtuální ploty, na kterých opuštění Vás aplikace jednoduše upozorní.

mobil_mapmobil_proximitymobil_geofence
Zkontrolujte aktuální pozici PABY obojku přímo na mapě.Možnost sledování historie pohybu.Nastavte si virtuální plot, který vás upozorní, pokud PABY opustí oblast kterou jste zadali.

 

 Náklady na servis

Paby má zabudovanou datovou SIM kartu, která pracuje ve více než 70 zemích. S kartou Paby Sim máte všechny prémiové funkce, které tento obojek GPS nabízí. Pomocí využití nejrozšířenější celosvětové sítě 2G / 3G můžete s PABY sledovat polohu vašeho mazlíčka za výhodné ceny. Přečtěte si níže možnosti našeho poplatku za síťové služby.

Roční předplatné služeb za 4,99USD měsíčně

Půlroční předplatné služeb za 6,99USD měsíčně

Měsíční předplatné služeb za 7,99USD měsíčně

tien

Technická specifikace

  • Váha: 31,6g
  • Voděodolné s certifikátem IP67, 
  • Světlo LED (RGB) pomáhá udržovat vašeho domácího mazlíčka v noci v bezpečí.
  • Odolná konstrukce z PVC a UV ochranou

 

Více informací
SKU paby
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:GPS obojek Paby a aktivity monitor
Vaše hodnocení

Ďalšie produkty z tejto značky