ZAREGISTRUJTE SE NA ODBĚR INFO. E-MAILŮ

Elektrický ohradník pro psy PetSafe

Elektrický ohradník pro psy PetSafe® Classic

Elektrický ohradník pro psy s dobíjecím obojkem

Elektrický ohradník pro psy PetSafe® Classic In-Ground Fence™ vám dodá klid, protože budete vědět, že váš pes je ve vaší zahradě v bezpečí. Elektrické ohradníky s drátem jsou skvělou volbou ať už máte zahradu obdélníkového nebo jiného jedinečného tvaru. Zařízení je dodáváno se 152 m drátu a nabízí možnost oplocení až 5 akrů pozemku (600 m drátu). Na zařízení je nabídnuta prodloužená 3 letá záruka.

7 829,88 Kč 6 524,90 Kč
Už jen 1 ks
Dostupnost: Na skladě
Posledních 1
SKU
PIG19-17478

PetSafe logo

Elektrický ohradník pro psy PetSafe® Classic - s drátem

 

Elektrický ohradník pro psy PetSafe® Classic In-Ground Fence™ vám dodá klid, protože budete vědět, že váš pes je ve vaší zahradě v bezpečí. Elektrické ohradníky s drátem jsou skvělou volbou ať už máte zahradu obdélníkového nebo jiného jedinečného tvaru. Když zakopete/skryjete ohraničující kabel, můžete oplotit oblast přizpůsobenou pro vašeho psa. Nastavení a položení oplocení pro vašeho mazlíčka je takový domácí projekt, takže si instalaci naplánujte na víkend.

Dobíjecí a voděodolný přijímač má 8 úrovní korekce. První úroveň představuje tón a vibraci. Tohle nastavení může být užitečné při výcviku vašeho psa. Vibrace je také skvělá pro zvířata, která neslyší, a takhle si mohou bezpečně hrát i venku. Úrovně 2-8 představují nastavitelnou statickou stimulaci, kterou můžete nastavit na základě temperamentu vašeho psa.

Vysílač In-Ground Fence™ má LCD obrazovku, která vám umožňuje snadno vidět nastavení hraniční vzdálenosti a v případě potřeby vás upozorní na přerušení drátu.

Do tohoto systému můžete přidat tolik domácích mazlíčků, kolik potřebujete. Stačí si zakoupit další obojky s přijímačem Classic In-Ground Fence™ pro každého chlupatého člena vaší rodiny. Elektrický ohradník pro psy PetSafe® Classic se dodává se 152 metry ohraničujícího kabelu, který vám umožní zajistit až 1/3 akrovou zahradu. Pokud je ale vaše zahrada větší a zakoupíte-li si více drátu, můžete mít bezpečnou hrací plochu o rozloze až 5 akrů.

Pokud má váš pes ve zvyku dostat se do kuchyňského odpadkového koše nebo se hrabat v květinových záhonech, obojek Classic In-Ground Fence™ vám může pomoci také s tím. Tenhle obojek je kompatibilní se všemi našimi zábranami pro domácí zvířata PawzAway™, takže jej jeho obojek může udržet v bezpečí na zahradě, když si hraje venku a naučit jej zakázaným prostorům uvnitř.

Elektrický ohradník pro psy PetSafe CLASSIC- s drátem zajišťuje aby pes nepřekročil Vámi stanovené hranice volného pohybu. Rádiové oplocení nepředstavuje pevný plot.
 
Systém pracuje na bázi varovných signálů, které psa upozorní překročí-li Vámi stanovené hranice. Vymezená oblast se ohradí drátem, který může být zakopán do země nebo upevněn na pevném bodě nad zemí. Vysílač v rámci této oblasti vysílá velmi nízké frekvence, které jsou zachycovány speciálním psím obojkem-přijímačem. Pokud se pes přiblíží k určené hranici, obojek vyšle varovný zvukový signál. Pokud pes dále pokračuje k hranici, systém vyšle přes obojek bezbolestný ale přesto nepříjemný statický signál, který psa odradí od postupu dál. Jednoduchým tréninkem pomocí umístění vlaječek po celé oblasti dokážete psa naučit poslouchat varovné signály a zůstat pouze ve vyhrazené oblasti. Trénink trvá přibližně 1-2 týdny.

Na tenhle produkt je poskytnuta prodloužená záruka až na 3 roky

  3 letá záruka

stín

 


 

Přečtěte si také - Výcvik psa pro elektrický ohradník pro psy

Velmi důležitým faktorem, na který se bohužel často zapomíná, je výcvik vašeho pejska na elektrický ohradník pro psy. Pokud je daný výcvik proveden důkladně, výsledným efektem bude pohyb pejska jen v těch zónách pozemku, kde mu daný obojek nebude ani pípat

radiove oplocení4

Základní charakteristika 

Oplocení

velikost pokrytí:  do 600m drátu
počet psů:  neomezený
signalizace přerušení obvodu:  ano
frekvence: 10,65 kHz
poměr výstražné zóny:  
prevence proti proběhnutí: Statická stimulace se zvyšuje, v případě pokusu o proběhnutí hraniční zóny
sada obsahuje: dobíjecí obojek pro Rádiový plot, vysílač, 152 m drátu, tréninkové vlaječky.

 stín

Obojek

baterka:  Li-ion dobíjecí
signalizace vybití baterky:  LED světelná kontrolka
vodotěsnost:  vodotěsný - ne však ponořitelný!
korekce:  8 úrovní korekce
intenzita korekce:  7 úrovní statické korekce
možnost pouze zvukové korekce:  1 úroveň zvukové + vibrační korekce
Rozměry:  5,8 cm x 2,5 cm x 3,3 cm (tloušťka)
hmotnost:  70,9 g
vhodné pro:  psy od 2,3 kg a 6 měsíců, až po obvod krku 71 cm
Pawz Away® kompatibilní  ano
indikace vybití baterky  ano (obojek se rychle nabije za 2-3 hodiny)

stín

Produktová videa:

Elektrický ohradník pro psy PetSafe® Classic:

 

Kompabilita s PawzAway™:

 

Jak správně nasadit a nastavit obojek s přijímačem:

 

ilustracia tien

 

 

 

Více informací
SKU PIG19-17478
Výrobce PetSafe
Váha brutto v kg 1.53
počet ks v master boxu 2
počet ks ve vrstvě palety 42
počet ks na paletě 210
rozměr balení - délka v cm 15
rozměr balení - šířka v cm 11.5
rozměr balení- výška v cm 29.9
Manuál ke stažení https://www.dropbox.com/s/o0x1wj8pws5z22w/PIG19-17478-Petsafe%20Classic%20In-Ground%20Fence-%20SK%2CCZ%2CHU.pdf?dl=0
Intrastat 8543709099
Země původu VN
Provedení s drátem
EAN kod 729849174788
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Elektrický ohradník pro psy PetSafe® Classic
Vaše hodnocení

Ďalšie produkty z tejto značky

Název produktu Množ.
Elektrický ohradník pro psy PetSafe® Classic 1
Následující produkty by vás mohli zajímat!